Czy podczas kuracji tetralysalem można zażywać ostropest plamisty oraz pić czystek?

Dzień Dobry Zacząłem kuracje tetralysalem. Mam pytanie,czy w trakcie kuracji mogę zażywać ostropest plamisty oraz pić czystek. Czy nie będzie wpływać to na wchłanianie antybiotyku?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby można było spożywać . proponuję kierować się zaleceniami lekarza zlecającego powyższe leczenie.