Czy podczas stosowania leku Xetanor i Dutilox mozna pić alkohol?

Witam, biorę takie leki jak xetanor i dutilox na nerwice. Czy można czasem (okazyjnie) przy nich napić się w małych ilościach alkoholu? Czy konieczne jest odstawienie ich na ten jeden dzień?

Witam!
Przy leczeniu, szczególnie lekami działającymi na centralny układ nerwowy nie należy przyjmować substancji także działających w tym miejscu! Do problemu trzeba podejść poważnie: albo się leczymy, albo imprezujemy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.