Jak te leki mają się do alkoholu?

Witam Mam pytanie,od roku biorę arketis i sulpiryd jak te leki mają się do alkoholu? Mogą być jakieś skutki uboczne?? Bardzo proszę o odpowiedź jestem młodym człowiekiem często mi się zdarza wyjść na imprezę i wypić 3-4piwa a z drugiej strony bardzo się boję o skutki uboczne

Witam!
Przy leczeniu lekami działającymi na układ nerwowy nie wolno zażywać innych substancji psychoaktywnych - może być wzmożenie lub redukcja działania, mogą się tworzyć nowe związki, działające negatywnie na korę mózgową. Układ nerwowy jest praktycznie najważniejszym naszym narządem i należy go szanować! Bardzo źle regeneruje, a może się do czegoś przydać.
Więcej rozwagi! Powodzenia
W. Łuczkowski.