Czy to prawda, że te leki nie wchodzą w interakcję z alkoholem?

Paroxinor i deprexolet a wypicie kilku piw. Czy to prawda, że te leki nie wchodzą w reakcję z alkoholem? Tak słyszałem od lekarza.

Witam! Jeżeli kilka substancji działa na układ nerwowy, to siłą rzeczy będą one modyfikowały swoje działania. Jest tu bardzo duża rola osobniczej wrażliwości. Mogą one nasilać lub blokować swoje działanie. Radziłbym jednak nie eksperymentować na żywym i w dodatku swoim organizmie. Zyczę rozwagi i powodzenia W. Łuczkowski.