Leki uspokajające bez recepty, które nie wchodzą w interakcje z lekami przeciwzakrzepowymi

Witam, poszukuję leków uspokajających do nabycia bez recepty, które nie wchodzą w interrakcję z lekami przeciwzakrzepowymi. Dokonałem juz kilku nietrafionych zakupów (wszystkie nabyte dotychczas leki nasilały działanie leków przeciwzakrzepowych). Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wdrożenia leczenia zaburzeń na podłożu psychogennym warto udać się do specjalisty psychiatry. Lekarz pro ustaleniu przyczyny nieprawidłowości wdroży odpowiednią terapię.