Czy podczas wizyty u internisty jest on w stanie wykryć ciążę?

Witam, Czy podczas wizyty u internisty jest on w stanie wykryć ciążę? Otóż poszłam z przeziębieniem, a pani doktor badając jedynie stetoskopem stwierdziła, że słyszy szumy nad sercem. Biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne, stosunek zaczęłam ok. 2 miesiące temu i zawsze z prezerwatywą. Oczywiście zgodnie z planowaną datą pojawił się okres. Czy mam się czym przejmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Szumy nad sercem? Proponuje poniwnie udac sie do lekarza badajacego