Czy podwyższone DHEA-S może świadczyć o łysieniu androgenowym?

Witam, ostatnio zauważyłem że włosy na zakolach zaczęły mi sie przeżedzać. Dermatolog do którego chodzę zbył mój problem wiec zrobiłem wyniki na własną rękę, wyszło że mam podwyższone DHEA-S - 5,26ug/ml Tarczyca i testosteron jest w normie Czy na podstawie tego można juz stwierdzić androgenowe łysienie, czy jeszcze porobić jakies badania?

Podwyższony poziom DHEA-S może świadczyć o łysieniu androgenowymzwłaszcza jeśli włosy przerzedzają sie w okolicach typowych dla łysienia anrogenowego:zakola ,górna częścć głowy i skoronie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska