Czy pogrubiona skóra na szyi może być efektem zepsutych zębów?

Witam, Od kilku tygodni mam powiększoną lewą stronę szyi, jest grubsza - tak jakoś na wysokości jabłka Adama. Czasami boli, dodam, że mam trzy zespute zęby nieleczone od długiego czasu. I zastanawiam się, czy to od tego. Jest to możliwe? Badania krwi w normie. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl