Czy pomimo tego, że miałam krwawienie mogę być w ciąży?

Porada!!!Witam. Odbyłam stosunek z partnerem 12 i 13 sierpnia-wytrysk w środku. Test negatywny. 2 września pojawiło się krwawienie które trwało 4 dni mniej niż miesiączka zazwyczaj trwa od 5-6dni. Od tamtego okresu mam ból lewego jajnika,podbrzusza,nabrzmiałe piersi oraz ból, częste oddawanie moczu oraz wzdęty brzuch. Czy mimo że miałam krwawienie mogę być w ciąży? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia ciąży sugeruję powtórzenie testu ciążowego.