Czy poniższe opisy TK i MRI 3T wskazują, że istnieje szansa na odzyskanie węchu?

Witam, chciałbym zapytać, czy poniższe opisy TK i MRI 3T wskazują, że istnieje szansa na odzyskanie węchu utraconego w wskutek wypadku komunikacyjnego w 2017 roku. Z opisu MRI wynika, że opuszki węchowe są co prawda, zachowane, natomiast są zatarte odcinkowo. Bardzo proszę o interpretację. zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/12/3/13729245_IMG_3419n.jpg zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/12/3/13729246_IMG_3418.JPG

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższe linki nie działają ? Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa aby pokierwal dalej i określił możliwości