Czy poprzez codzienne mycie codzienne zębów można odbudować wapno w zębach?

Mam odwapione zeby, czy myjac codziennie zeby po jakim czasie moge doprowadzic je do normalnego stanu ?

Codzienne mycie zębów (dwa razy dziennie) pozwala utrzymywać poprawną higienę jamy ustnej. Odwapnienie zębów może ukazywać się w różnym stopniu nasilenia. Ciężko jest to stwierdzić bez wizyty w gabinecie dentystycznym, dopiero wtedy można zaproponować odpowiednią metodę leczenia.