Czy poroniłam przez nowotwór?

Dzień dobry.Poroniłam ciąże w 8 tyg(ciąża obumarła).Przeszłam zabieg łyżeczkowania.Po 3 tyg od zabiegu na USG w macicy ,,coś" było.Poczekałam do 1 miesiączki z podejrzeniem pozostałości, może skrzepów.Na 2 USG nic sie nie zmieniło, wciąż było,,coś" widac,a Doppler pokazał że zmiana jest śilnie unaczyniona i znajduje sie w dnie macicy. Zostałam skierowana do szpitala na histeroskopie i pobranie wycinka. Wciąż czekam na wynik.Czy może być to nowotwór.Czy mógł rozwinąć się tak szybko??

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być polip, mięśniak lub guz, trzeba czekać na wyniki badania.
Pozdrawiam