Czy potrzebna jest blokada po urazie kolana?

mialam uraz kolana chondromalacja rzepki naderwane acl ipoboczne piszczelowe pekniecie skosne lakotki jestem 5tygodni po artroskopi kolana wycieta czesc lakotki ortopeda zapisal hyaclon 3serieiblokade depo modryl .czy potrzebna blokada skoro nie biore lekow przeciwbolowych cz lakotka sie odbuduje dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć