Czy powietrze w okrężnicy świadczy o niedrożności?

Witam. Badanie rtg brzucha z czerwca: Czy powietrze w okrężnicy oraz krotkie poziomy płynu w rzucie prawego talerza biodrowego i miednicy świadczą o niedrożności bądź zrostach ???( Pooperacyjnych) , to badanie było robione w czerwcu. Ale do dziś odczuwam bóle jelit i uczucie takie rozpierania i tępych boli.. nw co to jest.a dzis na USG jamy brzusznej lekarz nie wykluczył zrostów poniewaz nie widać tego a najlepiej zrobic rtg brzucha...czy to mogą być zrosty ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka to była operacja? proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.