Czy powinienem skonsultować się z chirurgiem?

Trafiłem do szpitala z migotaniem przedsionków. Dostaję zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe oraz tabletki na krzepnięcie krwi. Poinformowałem lekarza ze mam tez żylaki, które mnie bolą i często mam skurcze kończyn dolnych. Czy mogę domagać się konsultacji z chirurgiem i zrobienia badań usg żylaków?

Może Pan POPROSIĆ lekarza prowadzącego o zlecenie konsultacji, jednak problem, z którym został Pan przyjęty nie wymaga chwili obecnej porady chirurga. Nie ma przeszkód, żeby skontaktował się Pan z chirurgiem w trybie planowym po hospitalizacji.