Zasinienie rąk a leki przeciwzakrzepowe

Moja mama trafiła do szpitala z zasinieniem rąk. Po wypisie dostała 20 zastrzyków Clexane 0,6 1x1 + Vessel Due F 2x1 + Clopidix 1x1. Na ulotce Vessel Due F jest napisane, że nie powinno się łączyć z innymi lekami przeciwzakrzepowymi. Co ma zrobić mama?

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie proszę skontaktować się z lekarzem badającym lub udać się do lekarza rodzinnego. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego.