Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powinnam odstawić lek, czy może objawy miną po jakimś czasie?

Od trzech dni biorę Abilify w dawce 7,5mg, razem z Lamitrinem 200mg i Fluanxolem 3mg. Skutkiem ubocznym jest pulsujące uczucie w głowie, podobne do zawrotów głowy i "przeskakiwanie" wzroku. Czy powinnam odstawić lek, czy może objawy miną po jakimś czasie? W tej chwili nie mam jak skontaktować się ze swoim lekarzem. Pozdrawiam.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy