Czy powinnam się bardzo przejmować ilością leukocytów?

Witam, mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy (leczoną), ostatnio zrobiłam morfologię - wyszedł niedobór białych krwinek (17,5 przy min. 20). Mam stresującą pracę, ostatnio więcej się ruszam... Pozostałe wyniki w normie. Czy powinnam się bardzo przejmować ilością leukocytów? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź!

Dzień dobry,

może to być chwilowe obniżenie odporności, co jest często powiązane z dużą ilością stresu.

Proszę powtórzyć badanie przed świętami.

Pozdrawiam