Czy powinnam udać się jeszcze na jakieś badania?

Witam, od jakiegoś miesiąca jestme w ciągłym stresie, od około dwóch tygodni mam napiętą całą prawa stronę ciała, ból łydki, ręki, jakieś zapchanie w uchu i oku. Pare dni temu trafiłam do szpitala z tymi objawami, miałam wykonane mri głowy oraz zatok, morfologię bardzo dokładna. MRI wyszo dobrze ( oceniał neurolog ), a oprócz tego niedobory potasu, magnezu, elektrolitów. Pani neurolog powiedziała, ze napięcie mięśni itp może być spowodowane tym. Ale mam pytanie czy to możliwe, żeby bolało mnie tylko po jednej stronie ( dodam, ze również w tym miesiącu inny lekarz stwierdził u mnie zapalenie mięśnia na barku). Proszę o pomoc, bo wariuje. Czy powinnam udać się jeszcze na jakieś badania?

Dzień dobry,

Takie objawy mogą wynikać z zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego, jeśli jednak takowe zostały wykluczone przez neurologa, należy zacząć od wyrównania niedoborów elektrolitowych. Sugeruję umówienie się na kontrolną wizytę w poradni neurologicznej za ok. 7-10 dni. Proszę zabrać ze sobą nagranie MRI.