Czy powinnam usunąć meszek ze skóry twarzy?

Witam. Mam takie pytanie i problem jestem kobietą po 30 mam na twarzy meszek jasny na brodzie jest bardziej widoczny jak nałoze podkład na twarz czy to.jest normalne czy muszę go usuwać u kosmetyczki proszę o odpowiedź ..

Witam meszcze jest naturalnie u każdego u jednych mniej u innych bardziej widoczny. Jesli bardo on Pani przeszkadza wtedy można pomyślec o usunięciu go za pomocą wosku lub plastrów do depilacji.