Czy powinnam wykonać hialuronidazę?

Dzień dobry, 3dni temu miałam wykonana hialuronidaze. Jest efekt w postaci rozpuszczenia nadmiaru kwasu hialuronowego, jednak moje pytanie brzmi- czy hialuronidaza będę jeszcze działać na ten kwas powodując zmniejszenie jego objętości w ustach? Chce się go pozbyć całkowicie. Nie podoba mi się efekt. Czytałam, ze pełen efekt widać po 2-3dniach (u mnie rzeczywiście różnica jest, usta się zmniejszyły) jednak czy powinnam wykonać hialuronidaze raz jeszcze, czy poczekać, bo ta hialuronidaza nadal działa i spowoduje ubytek kwasu?

Proszę po dwóch tygodniach od pierwszego podania hialuronidazy udać się do lekarza, który wykonał zabieg, na wizytę kontrolną. 3 dni to zbyt krótko, aby ocenić finalny efekt, najprawdopodobniej ma Pani jeszcze obrzęk okolicy, w której podany został enzym. Zdarza się, że podanie hialuronidazy trzeba powtórzyć.