Hialuronidaza a fale RF

Hialuronidaza czy fale RF? Chciałam delikatnie powiększyć i nawilżyć usta, dr użył kwasu Neauvia Rheology po 0,3 ml na każdą wargę, na objętość (nie kontur). Jutro minie tydzień od wypełnienia ust, jednak efekt okropnie mi się nie podoba, usta mają beznadziejny kształt i są za duże. Raczej to nie jest opuchlizna, bo wszystkie siniaczki już mi zeszły. Proszę o poradę, czy przy takiej ilości (0,3 ml) powinnam użyć hialuronidazę czy fale RF? Jak szybko po wypełnieniu ust powinnam przeprowadzić zabieg? Po jakim czasie widać efekty użycia fal? Czy kwas po RF wchłania się równomiernie czy zostają grudki?

Spokojnie, podany preparat ma bardzo duże zdolności wiązania wody. Po 14 dniach proszę zgłosić się na wizytę kontrolną, 0,6 ml na całe usta to niewielka ilość. Oczywiście, jeśli efekt dalej nie będzie się Pani podobał, kwas można rozpuścić hialuronidazą.

Dzień dobry, proszę udać się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg. Tydzień to jeszcze wcześnie by ocenić ostateczny efekt zabiegu.

pozdrawiam serdecznie