Czy powinnam wykonać TK głowy po tym upadku?

 Wczoraj brałam prysznic w wannie za mną stała otwierana szyba  nie wiem jak to zrobiłam ( chyba straciłam świadomość na kilka sekund),  pupą i plecami poleciałam za wannę na podłogę  kafelki i mocno uderzyłam o tył głowy. Jak upadałam na kafelki to już miałam świadomość. Płakałam. Zawołałam mamę.  Mocno bolała mnie głowa. Mama pomogła mi wstać. Usiadłam na ubikacji. Po kilku sekundach (1 min)  wstałam z niego i wytarłam się ręcznikiem.  Ubrałam się i po 5/10 min wzięłam zamrożone mięso z zamrażarki. Bo nadal bolało mnie tył głowy.  Jeszcze dziś rano lekko boli mnie głowa. Za 2 tyg lecę na wakacje za granicę  i boję się że coś się stanie przed wyjazdem lub w trakcie wyjazdu. Czy mam robić tomografii komputerowej? Kilka miesięcy/ lat też tak uderzyłam się w tył głowy jak wczoraj. 15 lat temu miałam ewakuację krwiaka środmózgowego z lewej strony. Nie miałam uderzenia w tym wypadku.

Witam! Z pewnością powinien Panią obejrzeć lekarz neurolog. Jeżeli w przeszłości był incydent z krwiakiem śródczaszkowym, to należałoby zrobić TK lub RM głowy dla własnego spokoju (na zagranicznym urlopie maże z tym być problem). Powodzenia W. Łuczkowski.