Czy powrót miesiączki daje szansę na zajście w ciążę?

Mam 49 lat. Po czterdziestce zakończyłam okres. Miałam depresję. Teraz po 8 latach wyszłam z depresji, zakochałam się i znów mam okres, do tej pory ze 3 nieregularne. Myślałam, że to menopauza i badania hormonalne to wówczas potwierdzały. Jestem zdrowa. Cytologia i usg dopochwowe super 2 msc temu. Czy powrót okresu może dać mi szansę na jeszcze jedno dziecko?

Dzień dobry.
Myślę, że odpowiedzi na to pytanie najlepiej udzieli Pani lekarz ginekolog.
W związku z powyższym proponuję badanie i konsultację u swojego ginekologa.

D.Pysz-Waberski