Czy poziom kortyzolu rano 750 A wieczorem spada do 100 to prawidłowy wynik?

Witam proszę o odpowiedź czy poziom kortyzolu rano 750 A wieczorem spada do 100 to prawidłowy wynik?oraz obniżony Aldosteron nadmieniam iż mam gruczolaki nadnerczy,badanie było robione w szpitalu.Mam męski zarost,pocę się,bóle mięśni,utrata miesiączki .w czasie dobowej zbiórki moczu jak podano mi tabletkę do hamowania kortyzolu zaczęłam krwawić-mimo iż ginekolog wcześniej stwierdził że nie dostanę okresu.Mam 49lat a okres miałam w wieku 7lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani jednostek wyników badań. Nie jest zatem możliwa interpretacja. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.