Czy prawdą jest, że organizm potrzebuje więcej czasu na wydalanie takiej żywności z organizmu?

Witam, mam pytanie odnośnie jedzenia typu fastfood. Czy prawdą jest że organizm potrzebuje więcej czasu na wydalenie takiej żywności z organizmu niż pokarm wartościowy?

Witam,
oczywiście żywność typu fastfood jest ciężkostrawna.
Zdecydowanie proszę ograniczać tego typu produktów!

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk