Jak oczyścić organizm i nabrać masy mięśniowej?

Witam. Czy ziemia okrzemkowa wydala posilki ktore zjadlem do godziny zastosowania zo ? Pytam poniewaz chcialem wyczyscic organizm a z drugiej strony chciał e nabrać masy miesniowej poniewaz cwicze na silowni ? Pozdrawiam

Witam serdecznie,
nie ustosunkuje sie to Pana pytania odnośnie ziemi okrzemowej, ale co z pewnością mogę polecić to zastosowanie zdrowej diety, odpowiednio dobranej do postawionego sobie celu budowy masy mięśniowej. W jadłospisie powinna być odpowiednia ilość białka. Posiłki należy jadać regularnie. Ważne jest także co jemy przed i po treningu.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk