Czy paląc papierosy jestem w stanie zrobić formę na siłowni?

Mam pytanie czy palac papierosy jestem wstanie zrobić formę na siłowni?

Witam serdecznie,

zależy o jaką formę Panu chodzi. Jeżeli nabranie masy mięśniowej to tak ale wydolnościowo przy paleniu papierosów jest gorzej. Zależy też ile Pan pali. Pamięta Pan również o odpowiedniej diecie, która stanowi 70 % sukcesu.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk