Ćwiczenia na siłowni przy dnie moczanowej

Witam chciałbym zapytać czy przy dnie moczowej można ćwiczy w siłowni i czy można stosować suplementy takie jak , białko serwatki,odżywki węglowodanowe

Dzień dobry,
przy dnie moczanowej można korzystać z siłowni. Proszę pamiętać o diecie z niską zawartością puryn i tym kierować się wybierając odżywki.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

przy dnie moczanowej można korzystać z siłowni. Odżywki nalezy wybierać uwzględniając dietę moczanową, tj, ubogą w puryny.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk