Czy można zwiększyć masę mięśniową mając pracę fizyczną?

Witam czy od pracy fizycznej można przybrać mięśni? Wykładam towary większość czasu w pracy do 30 kilo do 8 godzin. Czy od mojej pracy fizycznej przy odpowiedniej diecie można przybrać mięśni do pewnego stopnia a szczególnie okolice ramion?

Witam serdecznie,

zgadza się - przy prawidłowej diecie oraz aktywności w pracy, którą Pan opisuje może Pan przybrać na masie mięśniowej. Nie mniej jednak najlepsze efekty przyniosłaby siłownia.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk