Stosowanie Nutridrink a wzrost masy mięśniowej

Witam. Czy napoje takie jak Nutridrink mogą służyć do diety mającej na celu zwiększenie masy?

Witam Pana,

Szczerze to nie inwestowałabym w tego typu napoje a w zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę oraz aktywność fizyczną. Jeżeli chodzi o budowanie masy to dieta powinna uwzględniać pewną nadwyżkę energetyczną pozwalającą na budowę mięśni zaś ćwiczenia powinny być siłowe z obciążeniem.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk