Stosowanie e-papierosa a dieta

Witam. Czy jeśli przejdę ze zwykłego papierosa na epapierosa, będę nadal dużo ćwiczyć i trzymać dietę to przytyje? Nawet jeśli nie będę podjadac? Odchudzam się i nie chce przytyć, to mój największy lęk :( bardzo proszę o odpowiedź

Witam Panią,

Rzucanie palenia nie powoduje wzrostu wagi o ile papierosa nie zamieniamy na jedzenie. Jeżeli będzie Pani aktywna i nie będzie Pani podjadała to waga nie powinna rosnąć. Pamięta Pani przy tym o zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diecie a wszystko będzie dobrze :)
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk