Odpowiednia dieta dla 25-latki

Witam. Mam do Państwa dwie sprawy dotyczące odchudzania. Zacznijmy od tego, iż mam dosyć duże problemy z powstrzymaniem się od jedzenia. Na szczęście nie mam nadwagi, lecz wagę prawidłową. Lubię podjadać w nocy i podczas oglądania filmu, a wiem, że tak nie może być. Drugą sprawą jest schudnięcie na brzuchu, a przytycie w udach. Od samego początku nie lubiłam moich nóg, więc trochę się zaniepokoiłam.Tak więc, czy mogą mi Państwo zaproponować jakąś dietę, dzięki której schudnę na nogach? Dziękuję.

Witam Panią,

Niestety nie istnieje dieta, która pomoże Pani schudnąć w wybranych częściach ciała. Spalanie tkanki tłuszczowej odbywa się równomiernie. Nie mniej jednak aby poprawić swoją sylwetkę powinna Pani zadać o zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Dzięki ćwiczeniom spali Pani zbędne kilogramy i wymodeluje Pani brzuch.
Problem podjadania z pewnością bierze się ze źle zbilansowanej diety. Jeżeli nie dostarcza Pani wszystkich niezbędnych składników odżywczych to organizm po pewnym czasie zaczyna się ich domagać a Pani odczuwa ciągły apetyt.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam .Niema diety która pozwoli schudnąć z wybranej parti ciała. Najlepszym rozwiązaniem jest dobrze zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.Może warto by było skontaktować sie z dietetykiem w celu ułożenia jadłospisu.
Pozdrawiam
Monika Konieczna
twojdietetyk11@wp.pl