Ćwiczenia i dieta a spadek wagi

Dzień dobry. Chciałam się dowiedzieć czy ćwicząc rano 45 min i wieczorem 1,5h oraz do tego zdrowa dieta to będę chudła 1kg tygodniowo? Chciałabym schudnąć do końca kwietnia 19 kg. Czy jest to możliwe? Czy lepiej ćwiczyć 1,5h raz dziennie (tyle ćwiczę wieczorem) ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Proszę o pomoc. Bardzo mi zależy.

Witam Panią,

uważam, że wystarczy ćwiczyć systematycznie raz dziennie maksymalnie 5 razy w tygodniu. Proszę także zdrowo się odzywiac a waga bedzie sdpadać. Trudno jest określic tempo spadku wagi nie znając wagi wyjściowej ani nie mając konkretnych informacji na Pani temat. nie mniej jednak połaczenie aktywności fizycznej i zbilansowanej diety przyniesie efekty.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk