Ćwiczenia na orbitreku a rozrost mięśni

Witam, czy cwiczenia na orbitreku nie powodują rozrostu miesni ud i lydek? Oraz czy sie chudnie?

Witam serdecznie,

Każda aktywność fizyczna w połączeniu ze zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietą przyczynia się do spadku wagi. Ćwiczenia na orbitreku mogą nieco rozbudowywać mięśnie nóg, ale nie przesadnie. Budowa masy mięśniowej wymaga nieco większego zaangażowania niż tylko orbitrek.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk