Jakie ćwiczenia na odchudzenie pośladków?

Witam. Jakie cwiczenia zeby zrzucic tluszcz z pupy? Nie chce jej ujedrnic tylko chce zeby byla mniejsza.. co zrobic? Jestem szczupla a mam duza pupe i nie moge zalozyc spodniczki obcislej :( pomocy.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Witam serdecznie,

niestety nie istnieje dieta, która pozwoliłaby zmniejszyć obwody w jednej partii ciała. Chudniemy równomiernie. Może Pani spróbować wykonywać ćwiczenia na pupę ale to jedynie ją podniesie i wymodeluje sylwetkę. Zapewne ma Pani taką budowę ciała.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk