Dieta na szybki przyrost masy mięśniowej

Chcem szybko zwiększyć masę mieśniową, jaką dietę zastosować?

witam Pana,

Musi Pan pamiętać, że ,,szybkie'' przybieranie nawadze czy masie nie zawsze jest zdrowe. Lepsze i bardziej długotrwałe efekty przynosi wolniejszy proces. Z pewnością powinien Pan zastosować zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która w swym składzie będzie uwzględniała sporą ilość białka oraz węglowodany złożone. Unikamy zaś tłuszczów nasyconych. Dieta powinna mieć nadwyżkę energetyczną przy czym musi Pan skupić się na treningu siłowym z obciążeniem.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pana temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pana zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłby Pan zainteresowany zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk