Dieta pozwalająca wyrzeźbić sylwetkę dla 23-latka

Witam, Mam na imię Damian. Mam 23 lata wage około 60-75kg chciałbym zdrowo wyżeżbić swoje ciał nie nisząc go przy tym, Mam wielką proźbę o podanie jakieś diety lub pokierować mnie w tym kierunku.

Witam Pana,
proces zdrowego budowania beztłuszczowej masy ciała, musi być poprzedzony wnikliwą obserwacją i analizą własnego organizmu. Niezbędne jest min.przeprowadzenie 24 godzinnego wywiadu żywieniowego i poznanie aktualnego stanu zdrowia.W paru słowach ciężko napisać jest, o tak wielu sprawach związanych z poprawą jakości definicji. Spisywanie diet z internetu mija się z celem gdyż nie są one dobrane konkretnie pod Pana osobę. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów zapraszam na rozmowę telefoniczną pod nr.:796873783 .w godzinach 16.00-20.00.

Więcej w temacie przeczytasz na stronie:
http://www.wszelaki.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/

Pozdrawiam
Robert Wszelaki

Witam Pana,

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pana temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pana zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłby Pan zainteresowany zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk