Ćwiczenia i dieta a brak efektów

Ćwiczę od dwóch miesięcy. Do tego ograniczyłam słodycze do prawie minimum i jem mniej kaloryczne rzeczy. Po dwóch miesiącach moje efekty na wadze się nie zmieniły. Również odkąd ćwiczę to się mierzę i chciałabym, żeby ktoś ocenił czy to są pozytywne efekty czy bardzo słabe? 22.01.2015 Talia 75cm Biodra 90cm Brzuch 86 60kg 05.02 Talia 73cm Biodra 86cm Brzuch 85cm 59kg 19.02 Talia 73cm Biodra 85cm Brzuch 82cm 60kg Po miesiącu 19.03 Talia 71cm Biodra 85cm Brzuch 79cm 60kg Mam 170cm.

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Pewnie, że pozytywne:) Pani tkanka tłuszczowa zamienia się w mięśnie, a te też ważą;) Waga jest nieistotna, proszę zobaczyć ile cm Pani ubyło!

Brawo!

Witam Panią,
to, że waga stoi w miejscu, a centymetry lecą w dół świadczy o rekompozycji składu Pani ciała na plus. Spalana jest tkanka tłuszczowa, a budowana mięśniowa, co dodatkowo powoduje znaczną poprawę jędrności ciała.Jeżeli to poprawi Pani samopoczucie, to ciekawskim koleżankom, może Pani powiedzieć, że schudła o parę kilogramów i ubrania są o parę numerów mniejsze, na pewno uwierzą-gwarantuję, gratuluję i pozdrawiam :)
Więcej w temacie przeczytasz na:
http://www.wszelaki.fitdietetyk.pl/moja-poradnia/o-mnie/
Robert Wszelaki

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska