Dieta, ćwiczenia a spadek wagi

Chce zrzucić pare kg, zdrowe jedzonko ale co z ćwiczeniami..nie wiem kompletnie jakie nie chce nabrać za dużo mięśni tylko zrzucić to co nie potrzebne czyli z brzucha i nóg Jakbyście mogli coś poradzić to było by super

Radziłabym więc połączyć ćwiczenia siłowe, (np. siłownia, wspinaczka) z ćwiczeniami aerobowymi, np. bieganie.
Tak naprawdę należy wybrać taką aktywność fizyczną, jaka będzie sprawiała Pani przyjemność.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/