Jak pozbyć się fałd na brzuchu?

Mam 164 wzrostu a wagi 74 . Jaka jest norma do tego wzrostu waga ? I jak najlepiej schudnac ? Cwicze w domu ,jem nie tak duzo ? Gdzie jest moj problem ? Zeby pozbyc sie moich fald na brzuchu ?

Prawidłowa masa ciała dla tego wzrostu według BMI to zakres 50 - 67 kg.

Aby schudnąć należy regularnie ćwiczyć i zmienić swoje nawyki żywieniowe, tzn:

- zamiana ziemniaków na kasze, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty
- ograniczenie mięsa
- spożywanie roślin strączkowych
- zamiana białego chleba na chleb pełnoziarnisty
- zamiana słodkich napojów i soków na wodę i zieloną herbatę.
- spożywanie warzyw do każdego posiłku
- zamiana słodyczy na owoce, suszone, owoce, orzechy

Zapraszam również na stronę:
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska

Dzień dobry!

Dieta + aktywność fizyczna wspomagają odpowiadają za proces odchudzania. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska