Brak efektów pomimo ćwiczeń i zdrowego odżywiania

Witam Od wrzesnia usiłuję pozbyc sie nadmiaru kg. Mam 160 cm waga obecnie 66 kg - od ponad roku ćwicze. Cwicze 5 razy w tyg (czasami jest to bieg 5-7 km, czasami dodatkowo aerobic do 40 minut a czasem nawet dorzuce 30-40 minut na orbitreku... zwykle 5 razy w tyg cwicze na pewno przez godzinę, staram sie wybierac produkty zdrowe do posiłków, czasami skusi mnie jakis słodycz, ale nie codziennie nie w dużej ilości. Jem regularnie co 3 godz. Czemu waga stoi?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Dzień dobry!
Musiałabym m.in. przeanalizować Pani sposób żywienia, aby dać szczegółowe zalecenia żywieniowe.
Więcej o kondycji naszego organizmu możemy dowiedzieć się dzięki analizie składu ciała (informacje o tego typu badaniach może Pani znaleźć na http://diet-coaching.xaa.pl/analiza-skladu-ciala-artykul-food-forum/).

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

0
Mgr Patrycja Sankowska
Mgr Patrycja Sankowska

Przy intensywnym wysiłku fizycznym rozwijają się mięśnie, które ważą więcej niż tkanka tłuszczowa którą tracimy w wyniku ćwiczeń i stąd utrzymywanie się stałej masy ciała. Dlatego warto byłoby zrobić analizę składu ciała i ustalić plan żywienia odpowiedni do aktywności fizycznej

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty