Dieta dla 24-latki pozwalająca stracić na wadze

Witam, mam 24 lat, 164 cm wzrostu i ważę 65 kg. Chcę wrócić do swojej starej wagi a mianowicie schudnąć 10 kg. Chciałabym zapytać ile kalorii oraz o białka, tłuszczu i węglowodanów powinnam spożywać w ciągu dnia ?

Witam serdecznie,

Trudno jest udzielić konkretnej odpowiedzi na Pani pytanie, ponieważ posiadam zbyt mało informacji aby określić zapotrzebowanie kaloryczne oraz rozkład składników odżywczych. Musiałabym znać przynajmniej Pani styl życia i aktywność fizyczną. W celu ustalenia indywidualnej diety oraz zaleceń żywieniowych potrzebny jest wywiad żywieniowy i zdrowotny. Mogłabym go zebrać przez internet lub na wizycie osobistej, ale widzę że nie jest Pani z Warszawy więc druga opcja raczej nie wchodzi w grę. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana konsultacją online zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska