Czy preparat Aspot magnez i potas mogą być stosowane przez kobiety w ciąży?

Witam, Czy preparat Aspot magnez i potas może być stosowany przez kobiety w trzecim trymestrze ciąży? Jeśli tak to czy musi być zachowany jakiś odstęp czasu przy jednoczesnym stosowaniu leki żelazo tardyferon?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Suplementacja potasu powinna odbywać się pod nadzorem lekarza, dlatego powinna Pani skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.