Czy problemy z sercem są przeciwwskazaniem do zapalenia marihuany?

Witam. W lipcu zachorowałem na ostre zapalenie mięśnia sercowego oraz niedomykalność zastawki mitralnej. A wcześniej palilem trawke żeby pozbyć się bólów głowy które były problemem. Czy teraz gdy mam te problemy z sercem to są jakieś przeciwwskazania żebym zapalił czy grozi mi śmierć?

Lek. Michał Lenard

Nie grozi Panu śmierć z tego powodu, ale odradzam palenie marihuany przy takich chorobach serca. Ewentualnie może Pan o to dopytać swojego kardiologa, który Pana leczy. Pozdrawiam!