Czy progesteron 26 jest właściwy u osoby z wynikiem betaHCH 1024?

Witam, ostatnia miesiaczke miałam 29 marca, owulacje najprawdopodobniej miałam 16-17dc. W 33dc zrobiłam bHCG która wynosi 1024 oraz progesteron 26. Proszę powiedzieć czy takie wyniki są poprawne, czy progesteron nie jest za niski? Raz już poroniłam i boje się powtórki, a wizytę mam za 2 tyg. Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam.

Lek. Michał Lenard

Stężenie progesteronu nie jest za niskie, wyniki nie wzbudzają niepokoju. Pozdrawiam!