Czy przed okresem są dni płodne?

Witam mam pytanie . Mam 34 dniowy cykl regularny zawsze mam tak do 5 albo 6 dni okres dostalam 22.09.2013 i kochalam sie z chlopakiem 20.10.2013 i czy przed okresem mam plodne dni czy nie plodne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Teoretycznie były to Pani dni niepłodne. Proszę jednak pamiętać, że w przypadku współżycia bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.