Czy przerost flory można wyleczyć enzymami trawiennymi?

Sadze,ze mam candide/przerost flory bakteryjnej.Nadmierne gazy i luzne stolce,szczegolnie po spozyciu cukru.Usg,morfologia,proby watro.i trzustkowe,mocz wporzadku.Po kreonie travix duza poprawa i stolec uformowany.Mam tez objawy refluksu ktore ustapily po piciu wody z sokiem przed posilkiem.Czy candide/przerost flory mozna wyleczyc enzymami trawiennymi i dobra praca zoladka(odpowiednia ilosc kwasow solnych)?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć .