Czy przetłuszczająca się skóra na twarzy świadczy o jakiejś chorobie?

witam bardzo przetłuszcza mi się buzia, szczególnie jak się budzę jest strasznie tlusta, czy to może być spowodowane jakas choroba? jakie badania warto zrobić?

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć tła chorobowego. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz hormonalne tj, TSH.