Czy przez infekcje może dojść do poronienia?

Jestem w 6 tygodniu ciąży. Mam infekcje napewno bo swędzi mnie piecze nie do wytrzymania lekarza przepisał mi invag i lactovaginal ale to w ogóle nie pomaga. Mówi ze w tak wczesnej ciąży nie może Michał innego przepisać. Co mi może pani doradzić boje się ze poronienia przez ta infekcje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie